10.5.2020 0Comment


Ak chcete poslať balíček, niekedy je to čistá katastrofa na pošte. Pani za okienkom na pošte vám vezme vaše zabalené balíčky v plastovej obálke 2packsk.sk, poobzerá si ich, vytlačí na ne samolepku, pečiatku a nalepí výšku poštovného na každú jednu obálku.

 

necklace-702273_640

 

Ak posielate krehkú vec, určite ju zabaľte do plastovej alebo bublinkovej obálky. Ak máte zabalené balíčky v bublinkovej obálke, môže sa stať, že pani poštárka za okienkom na ňu surovo buchne pečiatku a vaša krehká vec sa môže veľmi ľahko poškodiť. Plastová obálka je oveľa odolnejšia a vrecko je veľmi pevné.

envelope-3172770_960_720

Je odolná voči neoprávnenému vlámaniu sa do obálky a sú navyše vodeodolné. Vážia menej ako papierové obálky. Proste sú ideálne pre online predajcov. Keď posielate napríklad obrázky, ktoré sa nesmú prehnúť, vložte dovnútra aspoň minimálne dva kusy neprehnutého pevného kartónu. Vždy dopíšte slovko „neohýbať“. Inak sa môže stať, že pani za okienkom vám danú obálku prehne, a tým sa váš obrázok poškodí. Výhodou plastovej obálky je, že sa naň nedá buchnúť razítko, ale iba pekne nalepiť vytlačená samolepka.

AKO TEDA POSIELAŤ??? Ja odporúčam:

V plastovej obálke = k dostaniu aj Slovenská verzia = tu. A vystužené kartónom, min. 2ks, ak chceme zabrániť prehnutiu zásielky s nápisom NEOHÝBAŤ!