18.8.2018 0Comment

S každou sezónou sú na pódiách nové trendy. Aby experiment uspel, je dôležité zohľadniť celý rad faktorov.

rtěnka


  • Prvým a najdôležitejším bodom – vybrať farbu rúžu je oveľa jednoduchšie, ak ste predtým určili farbu vašej pokožky. Tento malý detail Vám pomôže vybrať správny make-up.

  • Musíte tiež zvážiť tvar pier a ich objem. Vlastníci tenkých pier by sa  spravidla mali vyhnúť tmavým typom rúžu, ktoré vizuálne robia pery ešte tenšie. Zároveň musia byť dievčatá s nafúknutými perami a veľkými ústami opatrnejšie s ľahkými pomádami.

  • V ideálnom prípade tón rúžu by mal byť kombinovaný s farbou vlasov.


Aby ste určili farbu, dôkladne preskúmajte pokožku pri dennom svetle.

·         Ženy s porcelánovou pokožkou spravidla ľahko horia na slnku; na pokožke môžu byť viditeľné pihy a mierne sčervenanie.

·         Svetlí ľudia sa opaľujú pomaly, ale ich pokožka nie je tak tenká a má jednotnú farbu.

·         Majitelia stredného tónu pleti sa ľahko a zriedka spália, ich pokožka nie je príliš citlivá.

·         Tmavá farba kože naznačuje, že riziko vzniku spálenia je takmer nulové. Intenzita pigmentácie sa môže meniť len mierne od sezóny po sezónu.

Farby sú rozdelené do troch hlavných skupín :

·         teplé – broskyne, oranžové a koralové odtiene;

·         studené – ružové odtiene;

·         neutrálne – béžová, hnedá a terakotová.

růž


Pre sivé oči sú určené prírodné béžové a slivkové odtiene. Modré oči – béžovo-ružové a čerešňové odtiene. Vlastníkom zelených očí sa odporúča terakota a červeno-oranžové odtiene a na hnedé oči je potrebné vybrať hnedé, jasne červené a svetlo ružové odtiene. Samozrejme, musíte brať do úvahy farbu pleti.

Pre blondínky s modrými alebo zelenými očami a svetlou pokožkou sú vhodné všetky odtiene ružovej, slivky a koralov. Veľmi jasné farby sa neodporúčajú. Blondínky s lieskovými očami majú v obľube jemné odtiene ružovej a červenej. Neodporúča sa – jasne červená a svetlo ružová farba. Červeno vlasé dámy uprednostňujú tmavo červené, hnedé a koralové. Neodporúča sa použiť oranžové a svetlo ružové odtiene. Brunetky so sivými a modrými očami by si mali vybrať klasickú šarlátovú alebo fialovú farbu. Brunetky s tmavými očami oranžovú a tmavo červenú farbu .  Pre každého ale existuje ten pravý rúž!

Rúž priamo pre vás
4.3 (85%)4